Kreber – polski producent urządzeń budowlanych

Na polskim rynku można znaleźć wielu producentów urządzeń budowlanych takich jak zacieraczki do betonu, frezarki czy przecinarki jezdne. Są wśród nich Belle, Enar, Weber, Dynapac, Sima. Wśród nich jest także firma Kreber, z którą zapoznamy się trochę bliżej. Kreber jest polską firmą, która specjalizuje się w produkcji urządzeń oraz maszyn stosowanych w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma może pochwalić się wysoką jakością swoich produktów.
Ofertę firmy można podzielić na trzy grupy:
– zacieraczki do betonu;
– urządzenia techniki diamentowej;
– urządzenia techniki posadzkarskiej.
Zacieraczki do betonu można podzielić ze względu na przeznaczenie na:
– zacieraczki stosowane w budownictwie przemysłowym,
– zacieraczki stosowane w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym. Wśród nich jest także zacieraczka krawędziowa K-600 R do stosowania w miejscach trudno dostępnych m.in. przy słupach czy przy połączeniach podłogi ze ścianą.
– zacieraczki stosowane w budownictwie mieszkaniowym.
Ponadto można zaopatrzyć się także w specjalne buty dla operatora zacieraczki. Dzięki nim unika się śladów po obuwiu na świeżym betonie.
W przypadku techniki posadzkarskiej, firma Kreber oferuje m.in. frezarki do betonu, listwy wibracyjne oraz listwy murarskie a także wielopunktowe pneumatyczne listwy wibracyjne, szlifierki wielozadaniowe, systemy dylatacji, wibratory wgłębne oraz wózki do posypek.
Na ofertę produktów techniki diamentowej składają się m.in. przecinarki jezdne, piły stołowe, tarcze diamentowe oraz wiertnice.
Kreber poza wymienionymi produktami gwarantuje także serwis swoich urządzeń na terenie całego kraju. Ponadto firma oferuje także osprzęt i części zamienne.

Leave a Reply