Odtłuszczanie powierzchni a stosowane preparaty w sektorze spożywczym i przemysłowym

Sektor przemysłowy i spożywczy jest bardzo często narażony na pojawianie się tłustych plam, ponieważ w różnych celach wykorzystuje się w nich oleje, wosk, smary, a poza tym może je powodować białko czy sadza. Odtłuszczanie powierzchni – http://sauberlab.pl/odtluszczanie-powierzchni/ – jest w takich branżach niezbędne, ponieważ – z uwagi na warunki higieniczno-sanitarne – zarówno pomieszczenia, jak i znajdujące się w nich sprzęty muszą lśnić czystością.

Odtłuszczanie powierzchni – kilka słów na temat preparatów

Sektor spożywczy i przemysłowy – poza specjalistycznym sprzętem – musi dysponować odpowiednimi środkami czyszczącymi, żeby można było powiedzieć, że odtłuszczanie powierzchni jest efektywne, trwałe i skuteczne. Jednym z najczęściej stosowanych preparatów jest Odtłuszczacz IN 23 NA-BU44.

Jakimi właściwościami wyróżnia się Odtłuszczacz IN 23 NA-BU44?

Odtłuszczacz IN 23 NA-BU44 to rewelacyjnie działający preparat, który posiada najwyższą jakość. Znajduje zastosowanie zarówno w branży spożywczej, jak i w sektorze przemysłowym. Z jednej strony może być wykorzystywany do maszyn czyszczących, z drugiej natomiast doskonale sprawdzi się w myjkach wysokociśnieniowych. Posiada uniwersalne właściwości, co jest jednoznaczne z tym, że Odtłuszczacz IN 23 NA-BU44 może być zaliczany do preparatów najnowszej generacji. Charakteryzuje się niezwykłą skutecznością działania, a co więcej, odtłuszczanie powierzchni jest w stu procentach bezpieczne zarówno dla osób, jak i dla czyszczonych powierzchni.

Charakterystyczne cechy preparatów GR 15 Extreme oraz KO 38 4clean Grundreiniger

Nie tylko GR 15 Extreme, ale także KO 38 4clean Grundreiniger sprawi, że odtłuszczanie powierzchni będzie bardzo proste. Przeznaczone do odtłuszczania powierzchni preparaty są wykorzystywane w sektorze przemysłowym i spożywczym, przy czym warto podkreślić, że są tak samo skuteczne i wyróżniają się efektywnym działaniem. Dzięki tym preparatom odtłuszczanie powierzchni gwarantuje możliwość utrzymywania idealnej czystości w wielu zakładach spożywczych i w przemyśle.

Leave a Reply